Головна
Наші професії

Наші професії

Твоє успішне майбутнє починається тут

Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів

Серед різноманітних професій, що пов’язані з обслуговуванням автомобілів, важливу роль відіграє професія слюсаря з ремонту автомобілів. Професія дуже поширена і необхідна, складна і відповідальна, користується великим попитом на ринку праці.

Кухар

Про смаки не сперечаються. Ми часто використовуємо цей вислів, коли мова заходить про якусь книгу, кінофільм, одяг. Але своїм походженням вислів зобов’язаний кухарському мистецтву. Готування їжі – кулінарія, кухарська справа – давнє мистецтво. Можливо, саме творча сторона кулінарного мистецтва й залучала до цієї сфери людської діяльності вчених, композиторів, письменників

Офіціант

Перші офіціанти з’явилися в Древньому Єгипті 6 тисяч років тому назад. Слово «офіціант» німецького походження і в перекладі означає «служити», «виконувати».
Професія офіціанта має довгу історію. В Росії офіціанти з’явилися разом з ресторанами європейського типу. В середині ХІХ століття тільки один заклад в Москві «Слов’янський базар» носив назву ресторану. 

Електрогазозварник

Технології зварювання безперервно вдосконалюються та розвиваються. В наш час широкого розповсюдження набули різноманітні види зварювання: лазерне, електронно-променеве, під флюсом, зварювання тиском, електрошлакове та інші. Саме в Україні вперше в світі були розроблені та стали використовуватися електричні контактно-стикові зварювальні машини 

Є додаткові питання? Допоможемо розібратися)

Перейти до вмісту