Головна
УЧНЯМ
Корисна інформація

Корисна інформація

Поради вчителя В.І. Слуцького для поліпшення настрою.

  1. Будьте оптимістами! Педагогіка – наука оптимістична (утім, як і будь-яка наука), песимістичний тільки дилетант.
  2. Не забувайте головного: діти – істоти парадоксальні (дорослі теж).
  3. Якщо в тебе з’явилось бажання вигнати учня з класу, вийди сам.
  4. У відносинах з адміністрацією оптимальною є така тактика: погоджуйтеся абсолютно з усім, що вам будуть радити чи наказувати, але робіть тільки те, що самі вважаєте за потрібне. І не тягніться до кар’єри. Пам’ятайте, що відмінність учителя від директора полягає в тому, що його легко зняти з роботи, а вчителя важко.
  5. Учителю, вітайся з дітьми – це дуже важливо. Тоном, яким ви говорите «добрий день», теж можна виховувати і піднімати собі настрій.
  6. Учитель повинен бути завжди у формі, завжди підтягнутим, завжди в гарному настрої. Користуйтесь правилом Д.Карнегі: «Якщо хочеш бути щасливим – будь ним».
  7. Вмійте бути ледачим! Проблема педагогів у тому, що вони розвивають бурхливу діяльність, але забувають думати. Пам’ятайте: думати – ваш головний обов’язок.
  8. Хваліть себе самого тричі на день: уранці, удень і ввечері. Застосовуйте таку магічну формулу самонавіювання: «Я геніальний, найкращий педагог. Усім педагогам педагог. Мене діти слухаються, мене батьки поважають, мене адміністрація любить, а як я сам себе люблю, цього й не висловити».

        І остання коротка порада:

  1. «Учителю – будь людиною!»Вирішення життєвих проблем

 Депресія відміняється

Деякі аспекти успішного спілкування