Головна
Події
Дата
Профорієнтаційний захід у школі №62

Безпека – понад усе! А особливо безпека на дорозі! Представники ліцею запропонували на майстер-класі  вирішити проблемні ситуації, які виникають на дорозі, учням шкіл Дарницького району.

Докладніше →

Дата
Конкурс художньої самодіяльності у вокальному жанрі: солісти, дуети, тріо

Діти, які навчаються у професійно-технічних закладах освіти, не тільки вміють працювати руками, вони мають безліч талантів. 28.03.19 р. відбувся конкурс художньої самодіяльності у жанрі: солісти, дуети, тріо. Дивлячись на виконавців,…

Докладніше →

January 29, 2019
Державна кваліфікаційна атестація

29 січня в ліцеї відбулась Державна кваліфікаційна атестація за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”. Учні групи 223 представили свої дипломні роботи.

Докладніше →

Дата
“Я маю право!”

Громадська організація “Всеукраїнський громадський центр “Волонтер”” провели тренінги для учнів першого курсу: “Права людини та дитини”

Докладніше →

Дата
22 січня День Соборності України

Століттями розірваний український народ визволявся з неволі. Акт возз’єднання, злуки двох Україн – це знак прагнення єдності. Україна – єдина соборна держава!!!

Докладніше →

Дата
“Українські вечорниці на сучасний лад”

Цікаво, як нашим прабабусям та прадідусям вдавалося без телевізорів, музичних центрів і комп’ютерів весело проводити дозвілля? Проте, час минає і без гаджетів тепер ніяк. “Українські вечорниці на сучасний лад”

Докладніше →

Дата
Як святкують Новий рік в різних країнах

Як чудово подорожувати!!! Навіть віртуальна екскурсія може принести велике задоволення. Учні групи 202 “відвідали” різні куточки нашої землі і дізналися як святкують Новий рік в інших країнах, а також приготували…

Докладніше →

Дата
Заняття з протидії торгівлі людьми

Представником Благодійгого фонду “Карітас Київ” для учнів ліцею було проведено інформаційне заняття з протидії торгівлі людьми.

Докладніше →