Головна
Події
January 29, 2019
Державна кваліфікаційна атестація

29 січня в ліцеї відбулась Державна кваліфікаційна атестація за професією “Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів”. Учні групи 223 представили свої дипломні роботи.

Докладніше →

Дата
“Я маю право!”

Громадська організація “Всеукраїнський громадський центр “Волонтер”” провели тренінги для учнів першого курсу: “Права людини та дитини”

Докладніше →

Дата
22 січня День Соборності України

Століттями розірваний український народ визволявся з неволі. Акт возз’єднання, злуки двох Україн – це знак прагнення єдності. Україна – єдина соборна держава!!!

Докладніше →

Дата
“Українські вечорниці на сучасний лад”

Цікаво, як нашим прабабусям та прадідусям вдавалося без телевізорів, музичних центрів і комп’ютерів весело проводити дозвілля? Проте, час минає і без гаджетів тепер ніяк. “Українські вечорниці на сучасний лад”

Докладніше →

Дата
Як святкують Новий рік в різних країнах

Як чудово подорожувати!!! Навіть віртуальна екскурсія може принести велике задоволення. Учні групи 202 “відвідали” різні куточки нашої землі і дізналися як святкують Новий рік в інших країнах, а також приготували…

Докладніше →

Дата
Заняття з протидії торгівлі людьми

Представником Благодійгого фонду “Карітас Київ” для учнів ліцею було проведено інформаційне заняття з протидії торгівлі людьми.

Докладніше →

Дата
Святкове привітання до Дня Святого Миколая

Учні ліцею долучилися до святкового привітання вихованців школи-інтернату №26 до Дня Святого Миколая, яке організувало учнівське самоврядування закладів професійної освіти м.Києва.

Докладніше →

Дата
“Я маю право!”

Учась у правовому лото “Виборчі перегони” 11.12.18 Усвідомлення права розвиває усвідомлення обов’язку. Загальний закон – це свобода, яка закінчується там, де починається свобода іншого. Віктор Гюго В рамках проекту “Я…

Докладніше →

Дата
Концерт до Дня Збройних сил України

Збройні сили України — Слава, гордість, міць країни! Захищають мир, свободу Служать рідному народу!

Докладніше →

Дата
“Козацькому роду нема переводу”

“Козацькому роду нема переводу” – змагання серед учнів І та ІІ курсів. Вітаємо групу 109 з перемогою!

Докладніше →