Головна
Google suite for Education

Google suite for Education

Повідомлення про Google Workspace for Education для батьків і опікунів

 

У цьому повідомленні пояснюється, яка особиста інформація з акаунтів користувачів надається компанії Google і як Google збирає, використовує та розкриває особисті дані учнів в зв’язку з використанням акаунтів.

 

За допомогою акаунтів Google Workspace for Education учні можуть працювати з переліченими нижче сервісами Google (опис цих сервісів є на сторінці https://workspace.google.com/terms/user_features.html).

 

 • Gmail
 • Google+
 • Календар
 • Chrome Sync
 • клас
 • Cloud Search
 • Контакти
 • Документи, Таблиці, Презентації, Форми
 • Диск
 • Групи
 • Google Hangouts, Google Chat, Google Meet, Google Talk
 • Jamboard
 • Keep
 • сайти
 • сейф

 

Крім того, учням з акаунтами Google Workspace for Education дозволений доступ до деяких інших сервісів Google, зокрема до наступних додаткових сервісів: YouTube, Google Карти, Padlet.

 

Відомості про те, які дані акаунтів Google Workspace for Education збираються, як вони використовуються і кому доступні, перераховані в Примітці про конфіденційність Google Workspace for Education на сторінці https://workspace.google.com/terms/education_privacy.html. Просимо вас вивчити його. Відповіді на деякі поширені запитання наведені нижче.

 

Яку особисту інформацію збирає Google?

При створенні облікового запису учня Київський професійний ліцей транспорту може надати компанії Google деякі його особисті дані, в тому числі ім’я, адреса електронної пошти та пароль. Крім того, Google може збирати особисту інформацію, таку як номер телефону для відновлення облікового запису або фото профілю, що додається в акаунт Google Workspace for Education, безпосередньо в учнів.

 

Також збираються відомості, які учень надає при використанні сервісів Google. До них відносяться:

 

 • інформація про телефон, такі як модель, версія операційної системи, унікальні ідентифікатори, а також дані про мобільної мережі і номер телефону;
 • інформація з журналів, включаючи відомості про використання сервісів Google і події на пристрої, а також IP-адреса користувача;
 • інформація про місцезнаходження, отримана з використанням різних технологій, у тому числі IP-адреси, GPS та інших датчиків;
 • унікальні ідентифікатори, наприклад версія додатка;
 • файли cookie або аналогічні технології, які використовуються для збору і зберігання інформації про браузер або пристрій (наприклад, про мовні переваги та інші можливості налаштування).

 

Як Google використовує ці відомості?

В основних сервісах Google Workspace for Education компанія Google використовує особисту інформацію учнів для забезпечення роботи і безпеки сервісів. Google не показує рекламу в основних сервісах і не використовує зібрані дані в рекламних цілях.

Зібрана в додаткові сервіси Google інформація використовується для надання відповідних послуг, захисту цих сервісів і управління ними, підвищення їх якості, розробки нових сервісів, а також для захисту компанії Google і її користувачів. Крім того, Google може використовувати ці відомості, щоб пропонувати користувачам персоналізований контент, наприклад точніші результати пошуку. Компанія також може об’єднувати дані, в тому числі персональні, з різних сервісів Google.

 

Чи використовує Google особисту інформацію учнів для таргетингу реклами?

Ні. Компанія Google не використовує особисті дані користувачів Google Workspace for Education в навчальних закладах, а також відомості, пов’язані з їх акаунтами, для орієнтування реклами в основних і додаткових сервісах.

 

Чи зможе дитина надавати доступ до даних іншим людям, використовуючи акаунт Google Workspace for Education?

Ми можемо дозволити учням доступ до таких сервісів Google, як Документи і Сайти, в яких користувачі можуть надавати доступ до даних іншим людям або всім користувачам в межах корпоративної системи ліцею. Інформація, розміщена у відкритому доступі, може індексуватися пошуковими системами, в тому числі Google.

 

Чи буде Google розкривати будь-кому особисту інформацію дитини?

Компанія Google не розкриває особисту інформацію користувачів компаніям, організаціям і приватним особам, не пов’язаним з Google, за винятком перерахованих нижче випадків.

 

За згодою одного з батьків або опікуна. Компанія Google може розкрити особисту інформацію неповнолітніх користувачів компаніям, організаціям і приватним особам, не пов’язаним з Google, якщо на це є згода одного з батьків або опікуна через навчальні заклади, що використовують Google Workspace for Education.

Для використання Київського професійного ліцею транспорту. Оскільки акаунти Google Workspace for Education управляються навчальним закладом, у адміністраторів є доступ до інформації, що зберігається в них інформації.

Якщо здійснюється зовнішня обробка даних. Компанія Google може надати персональні дані афілійованим чи іншим довіреним компаніям і особам для їх обробки за дорученням Google. При цьому обробка здійснюється відповідно до інструкцій Google, Приміткою про конфіденційність Google Workspace for Education і всіх інших вимог до конфіденційності та безпеки.

Якщо це потрібно з юридичних причин. Google надає персональні дані компаніям, організаціям і приватним особам за межами компанії Google, якщо сумлінно вважає, що доступ до цих даних, їх використання, збереження або розкриття необхідні для того, щоб:

 • виконати або дотримати діючий закон, підзаконний нормативно-правовий акт, судове рішення або підлягає примусовому виконанню запиту державної установи;
 • забезпечити дотримання Умов використання або розслідувати їх можливих порушення;
 • виявити і припинити випадки шахрайства або іншим чином перешкодити йому, а також усунути технічні неполадки або проблеми з безпекою;
 • захистити права, власність або безпеку компанії Google, її користувачів або суспільства в цілому, як це потрібно і допускається законодавством.

Компанія Google також може публікувати анонімну інформацію (наприклад, про тенденції у використанні сервісів) в Інтернеті або відправляти її партнерам.

 

Які варіанти дій пропонуються батькам і опікунам?

Ви можете дати згоду на збір і використання даних вашої дитини компанією Google. Якщо ви не дасте згоди, ми не створимо для нього акаунт Google Workspace for Education і Google не збиратиме і не використовуватимемо його особисту інформацію в описаних в цій примітці цілях.

 

Якщо ви дасте згоду на використання вашою дитиною Google Workspace for Education, ви отримаєте доступ до його облікового запису та зможете зажадати видалити його, звернувшись до адміністратора навчального закладу: Київського професійного ліцею транспорту. Якщо ви захочете припинити подальший збір і використання даних своєї дитини, ви можете відправити запит на обмеження його доступу до функцій і сервісів або повне видалення його акаунта. Щоб подивитися особисту інформацію та налаштування облікового запису та змінити їх, ви і ваша дитина також можете перейти на сторінку https://myaccount.google.com, ввійшовши в обліковий запис Google Workspace for Education.

 

Що робити, якщо у мене виникли питання або потрібна додаткова інформація?

Якщо у вас виникли питання щодо використання нами акаунтів Google Workspace for Education або про доступні для вас дії, зверніться до адміністратора навчального закладу: Савенкової Тетяни Ігорівни 063-494-97-37. Якщо ви хочете більше дізнатися про те, як компанія Google збирає, використовує та розкриває особисті дані для надання сервісів, ознайомтеся зі статтями в Центрі конфіденційності Google Workspace for Education (за адресою https://www.google.com/edu/trust/), Приміткою про конфіденційність Google Workspace for Education (на сторінці https://workspace.google.com/terms/education_privacy.html) і Політикою конфіденційності Google (за адресою https://www.google.com/intl/ru/policies/ privacy).

 

Основні сервіси Google Workspace for Education надаються відповідно до положень Угоди про Google Workspace for Education (доступним за адресою https://www.google.com/apps/intl/ru/terms/education_terms.html).

       Якщо у вас виникли питання щодо використання нами акаунтів Google Workspace for Education або про доступні для вас дії, зверніться до адміністратора навчального закладу:

Савенкова Тетяна Ігорівна 063-494-97-37.