Головна
Вакансії

Вакансії

Ми шукаємо

Практичного психолога

Шукаємо помічника який формуватиме у наших учнів відповідальну та безпечну поведінку в ситуаціях ризику, навички здорового способу життя, збереження репродуктивного здоров’я, готовності до самореалізації. Допоможе профільному та професійному самовизначенню учнів, формуванню життєвої компетентності.

Соціального педагога

Який буде вести соціальнопедагогічний супровід учнів, колективу та мікрогруп, осіб, які потребують піклування чи перебувають у складних життєвих обставинах. Буде проводити профілактичну роботу серед учасників освітнього процесу з питань запобігання та протидії домашньому насильству, у тому числі стосовно дітей та за участю дітей, злочинності, алкоголізму, наркоманії тощо.

Юристконсульт / паспортист

Спеціаліст який буде розробляти або брати участь у розробленні документів правового характеру. Здійснюватиме методичне керівництво правовою роботою в ліцеї, надаватиме правову допомогу працівникам, брати участь у підготовці обґрунтованих відповідей у разі відхилення претензій, здійснюватиме облік і зберігання судових і арбітражних справ, які перебувають у виконанні або закінчені судочинством. Буде брати участь у розробленні і виконанні заходів для зміцнення господарського розрахунку, договірної, фінансової і трудової дисципліни, забезпечення зберігання власності ліцею.

Технічний робітник

Спеціаліст який буде організовувати і приймати участь в роботах за санітарним утриманням будинків та прилеглих територій; організовуватиме і прийматиме участь у роботах по очищенню від снігу і льоду дворові території, тротуари, дахи, навіси, ринви тощо; братиме участь у періодичному огляді технічного стану будинків і споруд, які обслуговує; здійснюватиме технічне обслуговування і ремонт будинків і споруд з виконанням ремонтно-будівельних робіт із застосуванням помостів не вище 1,3м та страхувальних і підйомних пристроїв; виконуватиме санітарно-технічні та електротехнічні роботи; читатиме складальні креслення і специфікації; виконуватиме електричні вимірювання, користуватись електро-вимірювальними приладами; застосовуватиме на практиці правила і норми охорони праці, протипожежного захисту та санітарно-гігієнічні вимоги на робочому місці.