Головна
Батькам

Батькам

Дорогі батьки! 

Адміністрація та педагогічний колектив Київського професійного ліцею транспорту розуміють ваше хвилювання з приводу початку нового навчального року в умовах, що склалися.

 

Звертаємо вашу увагу на те, що відповідно до «Тимчасових рекомендацій щодо організації та протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину у зв’язку з поширенням короновірусної хвороби», 2020-2021 навчальний рік буде незвичайним. 

Новими будуть і наші з вами правила комунікування, життєдіяльності. Максимально враховуючи всі можливі варіанти розвитку подій, хотілося б завчасно попередити всіх вас про вимушену необхідність наступного:

 

Ми готуємо ліцей до роботи в умовах адаптивного карантину. Завдань багато, бо ніколи раніше перед нами не стояли такі виклики. Надзвичайно важливо в такій ситуації не панікувати, триматися разом та спільно вирішувати всі питання.

 

Нам усім важливо зрозуміти, що виконання певних правил – це запорука здоров’я наших дітей та нашого здоров’я. Тому ми, дорослі, власним прикладом повинні демонструвати дітям обов’язковість їх виконання.

 1. Учні 1 вересня всі йдуть до ліцєю на 8-30 (заходять до приміщення через окремі входи, попередньо обробивши руки антисептиками).
 2. Загальноліцейного заходу не буде.
 3. Батькам до ліцею доступ тимчасово обмежений.
 4. Просимо забезпечити прихід  учнів до ліцею в масках. Необхідно з собою мати маленьку пляшку антисептика, дві запасні маски, упаковку одноразових вологих серветок. Для використаних одноразових масок в ліцеї  будуть наявні спеціальні урни.
 5. Удома щоранку дуже бажано проводити моніторинг стану здоров’я учня та вимірювати температуру.
 6. Щоденно перед початком занять, майстри виробничого навчання та вчителі будуть проводити опитування учасників освітнього процесу щодо їх самопочуття та наявності симптомів распіраторної хвороби. У разі виявлення ознак захворювання учнів тимчасово  ізолюватимемо в спеціально відведене приміщення закладу, інформуватимемо батьків чи інших законних представників та прийматимемо узгоджене рішення щодо направлення хворого до закладу охорони здоров’я.
 7. Учнів з ознаками респіраторних захворювань слід залишати вдома.
 8. Якщо учень після хвороби приступає до навчання, він обов’язково має надати медичну довідку про те, що здоровий.
 9. За кожною групою закріплено кабінет. Протягом робочого дня учні перебуватимуть лише в ньому. Рух учнів по ліцею буде обмежено. Викладачі приходитимуть на урок до учнів у клас.
 10. Розклад дзвінків поки що не змінено.
 11. Форма одягу – вільна. На уроки фізичного виховання – спортивна форма та змінне спортивне взуття для вулиці.
 12. Телефони дозволено використовувати з дозволу педагога.
 13. Спосіб: комунікації батьки кожної групи визначають спільно зі своїм майстром виробничого навчання та класним керівником.
 14. Для отримання оперативної інформації в кожній групі буде створена група батьків у Вайбері, також є група ліцею у фейсбук https://www.facebook.com/liceytransporta сайт ліцею www.kplt.in.ua

 

Ми розуміємо, що у вас ще залишилися запитання. Ви завжди можете зв’язатись з нами через мережу інтернет або за телефонами:

(044) 290-81-21

(063) 877-81-67

(068) 710-54-10

(095) 11-65-770

 

та електронна пошта 

uchenkplt@gmail.com

kplt9@ukr.net

 

 

 

Бажаємо всім здоров’я

 

Сподіваємося на розуміння та співпрацю!

Тільки спільними зусиллями ми зробимо світ наших дітей кращим?

 

З повагою – адміністрація КПЛТ

Перейти до вмісту