Головна
Захист дипломних робіт учнями груп ТУ

Захист дипломних робіт учнями груп ТУ

27 січня 2016р. в нашому ліцеї проходилв захист дипломних робіт учнями груп ТУ професій “слюсар з ремонту автомобілів”, “електрогазозварник, коваль ручного кування”.

А 29 січня 2016р. у актовому залі ліцею відбулося урочисте вручення дипломів кваліфікованих робітників.
З теплими привітальними словами до випускників звернувся директор ліцею Красовський А.П., який побажав звершень на професійній ниві та віри в майбутнє, висловив майстрам виробничого навчання та класним керівникам випускних груп подяку за самовіддану працю, любов до своїх учнів. Випускників привітали заступник диектора з навчально-виробничої роботи Яременко О.В., майстри в/н Заболотний М.П., Хоменко Л.М., Дзиганська Л.Ф. Всі бажали випускникам гарного старту, нових звершень, творчих досягнень.
Під дружні оплески присутніх директор вручив випускникам дипломи кваліфікованих робітників. Випускники, які упродовж навчання брали активну участь у різноманітних змаганнях, конкурсах отримали грамоти.
Церемонія вручення дипломів супроводжувалась концертом колективу художньої самодіяльності ліцею. Звучали пісні, що не залишали байдужими нікого з присутніх.
Бажаємо кожному виускнику впевненості в собі, у власних силах, непохитної віри у свій успіх, у свою велику мету, у свою долю!