Головна
Предметні тижні
Предметний тиждень іноземної мови- 2016

Предметний тиждень іноземної мови- 2016

З 18 по 22 січня 2016р. в ліцеї проходив тиждень іноземної мови.
Програма заходдів включала в себе привітання працівників ліцею із зимовими святами щедрівками у виконанні учнів англійською мовою, презентацію учнями тематичних газет, бесіди на уроках англійської мови про англійські традиції, цікаві визначні міста Великої Британії.
19 січня в групах 210 (професія “Слюсар з ремонту автомобілів. Токар”) та 312 і 112 (професія “Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор”) проходила прес-конференція “Англомовні країни” (див. фоторепортаж нижче).
20 січня в актовому залі силами учнів ліцею була презентована вистава “12 місяців” англійською мовою.
Стало вже традицією проводити квест “Комп’ютерні технології та англійська мова” під час днів англійської мови. Цього року в ньому брали участь учні групи 112 (професія “Оператор комп’ютерного набору. Адміністратор”).
Перегляди фільмів англійською мовою, уроки – вікторини, диспути, конкурси рефератів, виховний захід “Майдан та АТО в 24 кадрах”, конкурс “Hey Girls” – таким насиченим був тиждень англійської мови в ліцеї. Всі заходи проводились англійською мовою, за вживання рідної мови під час заходів нараховувались штрафні бали.
Результатом предметного тижня стала впевненість у тому, що всі молоді люди здатні опанувати іноземну мову на рівні хоча б побутового спілкування, не дивлячись на професію, на рівень базових знань. Підтвердження – учень 2 курсу професії “Слюсар з ремонту автомобілів. Токар” Ізвольський Євген зайняв 1 місце в міській олімпіаді з іноземної мови серед учнів ПТНЗ.
Нижче – короткий фоторепортаж з заходів предметного тижня.