Головна
Конкурс токарів 2017 року

Конкурс токарів 2017 року

З  метою підвищення престижу професії «Токар» та підвищення рівня професійної майстерності, розвитку творчої активності учнів, удосконалення організації та змісту навчання при підготовці кваліфікованих робітників 26 лютого 2018 році в ліцеї пройшов конкурс професійної майстерності серед учнів Київського професійного ліцею транспорту за професією «Токар» . В конкурсі на кращого з професії  приймали участь учні групи 310 (диференційованої професії «Слюсар з ремонту автомобіля» та «Токар») .

В журі конкурсу входили поважні особи:  Красовський А.П – директор ліцею,  Яременко О.В. – заступник директора з НВР, Хоменко Л.М. – старший майстер, викладачі спеціальних дисциплін  : Тараненко О.В. та Серебрій С.М., майстри виробничого навчання: Усенко С.А. та Капиця Е.М.

Конкурсна програма включала два етапа: І тур –теоретична частина, ІІ тур –практична частина.

Спочатку учні відповідали на запитання тестових завдань ( 30 балів). У другому етапі – виконували комплексну роботу «Токарна обробка деталі болт М12»

Всі учні показали достойний рівень підготовки кваліфікованих робітників. При підрахунку балів, які набрали конкурсанти  було визначено присудити:

 І місце –     Довговичу Тарасу Вікторовичу,

ІІ місце – Сові Володимиру Володимировичу,

 ІІІ місце – Зубкову Руслану Костянтиновичу.

Молодці хлопці!!!!!!