Головна
Засідання міської методичної секції кухарських професій.

Засідання міської методичної секції кухарських професій.

24 березня 2015р. в нашому ліцеї проходило засідання міської методичної секції працівників кухарської справи.
До присутніх звернувся з привітним словом директор ліцею А.П.Красовський.
Керуючись власним педагогічним досвідом, майстри виробничого навчання і викладачі методичної комісії кухарських професій ліцею запропонували гостям новий формат проведення методичної секції – ток- шоу “Кулінарна мозаїка” – турнір між учнями третього курсу, що навчаються за професією “Кухар”.
Ведучі програми в яскравих національних костюмах пропонували учасникам команд конкурси, що включали і питання із спеціальних предметів, і завдання з виробничої підготовки, і творчі завдання, і музичні номери. Глядачів – вболівальників також залучили до участі в конкурсі: їм були запропоновано відповісти на питання з історії української кухні і заробити бали для своєї команди.
При обговоренні результатів турніру учасники міської методичної секції дійшли висновку, що коли учні стають не пасивними слухачами, а співтворцями навчального процесу, то заняття стають цікавішими, знання засвоюються міцніше, розвивається професійне мислення, виникає стійкий професійний інтерес. А нетрадиційний підхід до освітнього процесу, застосування різних форм роботи з учнями сприяє інтеграції знань у різні види навчальної діяльності, створенню інноваційного середовища для освітньої діяльності.
Нижче – фоторепортаж із заходів засідання.